Trwa ładowanie...

Przybywa ofert pracy. Najwięcej propozycji dla handlowców

Najwięcej ofert było dla handlowców oraz osób od obsługi klienta, specjalistów z branży IT i specjalistów z obszaru finansów. Wciąż dynamicznie przybywa ofert pracy dla osób z obszaru budownictwa i produkcji.

Przybywa ofert pracy. Najwięcej propozycji dla handlowcówŹródło: Eastnews, fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER
do25qhd
do25qhd

Ponad 40 tysięcy ofert zatrudnienia opublikowanych zostało w październiku na portalu Pracuj.pl. Jest to wzrost rok do roku o ponad 13 procent - mówi Anna Częścik z Grupy Pracuj. Podkreśla, że najczęściej swoje oferty publikowały firmy z branż handel i sprzedaż, bankowość i finanse oraz telekomunikacja i zaawansowane technologie.

Stąd najwięcej ofert było dla handlowców, osób od obsługi klienta, specjalistów z branży IT oraz specjalistów z obszaru finansów. Anna Częścik zwróciła uwagę, że wciąż dynamicznie przybywa ofert pracy dla osób z obszaru budownictwa i obszaru produkcji. Zapotrzebowanie na pracowników zgłaszają zarówno duże jak i małe firmy.

Szacunkowe dane wskazują, że w październiku stopa bezrobocia wyniosła 9,6 procent i była niższa niż we wrześniu o 0,1 punktu procentowego.

do25qhd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
do25qhd