Trwa ładowanie...
Krzysztof Janoś
18-12-2016 09:49

Rośnie kumulacja w Lotto. Zobacz, ile możesz wygrać

Cyfry 7, 33, 37, 45, 47, 48 z sobotniego losowania Lotto ponownie nie przyniosły nikomu milionów. To, że „szóstka” nie padła sprawia, że już we wtorek wygrać będzie można 15 mln zł. W ubiegłym roku przedłużająca się kumulacja pozwoliła urosnąć wygranej do rekordowych 35 mln zł.

Rośnie kumulacja w Lotto. Zobacz, ile możesz wygraćFot: Totalizator Sportowy
d2pzrey

Cyfry 7, 33, 37, 45, 47, 48 z sobotniego losowania Lotto ponownie nie przyniosły nikomu milionów. To, że "szóstka" nie padła sprawia, że już we wtorek wygrać będzie można 15 mln zł. W ubiegłym roku przedłużająca się kumulacja pozwoliła urosnąć wygranej do rekordowych 35 mln zł.

Prawdopodobieństwo trafienia szczęśliwej "szóstki" wynosi 1:13 983 816. Warto o tym pamiętać szykując się do planowania zakupów za grube miliony. To sprawia też, że nie ma oczywiście żadnego pewnego sposobu na wygraną.
Historyczne 35 mln, które wygrał mieszkaniec Ziębic potwierdza tę prawdę. Zwycięzca nie grał swoim zestawem liczb. Zdał się w pełni na los i dzięki metodzie "chybił-trafił" odmienił swoje życie.

Szykując się na losowanie, które być może będzie dla kogoś szczęśliwe i w Polsce przywitamy nowego lotto-milionera warto pamiętać o czymś jeszcze. Zwycięzca zawsze musi podzielić się częścią wygranej ze skarbówką. Od nagród powyżej 2280 zł należy opłacić podatek w wysokości 10 procent.

d2pzrey

Nasze marzenia o wysokich wygranych sprawiają, że i dla Totalizatora Sportowego są to wyjątkowo dobre czasy. W zeszłym roku monopolista zarobił na tym ponad 5,2 mld zł. Był to rekordowy rok w historii. Choć wynikał głównie ze zwiększonych przychodów z samego Lotto, to swoje zrobiło też zwiększanie portfolio firmy. Przychody zaczęły przynosić inne gry: zdrapki, Lotto Plus oraz Mini, Keno czy MultiMulti.

d2pzrey
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2pzrey