Trwa ładowanie...
d2kojxp

Sukcesja w Łodzi zostanie zamknięta. Ostatnie dni centrum handlowego

Tylko do 30 czerwca otwarte będzie jedno z największych łódzkich centrów handlowych - Sukcesja. W związku z brakiem porozumienia Rady Wierzycieli obiekt zostanie zamknięty wraz z końcem miesiąca.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Sukcesja to jedno z centrów handlowych w Łodzi. Właśnie poinformowało, że z końcem czerwca zostanie zamknięte
Sukcesja to jedno z centrów handlowych w Łodzi. Właśnie poinformowało, że z końcem czerwca zostanie zamknięte (Materiały prasowe)
d2kojxp

O decyzji Sukcesja poinformowała w piątek na Facebooku. "Szanowni Państwo, W związku z brakiem zgody Rady Wierzycieli na dalsze prowadzenie przez Syndyka przedsiębiorstwa upadłej spółki informujemy, iż z dniem 30.06.2020 Centrum Handlowo - Rekreacyjne Sukcesja zostanie zamknięte - informuje na swoim Facebooku Sukcesja.

Sukcesja to jedno z największych centrów handlowych w Łodzi. Znajduje się tam około 100 sklepów, punktów usługowych i miejsc rozrywki.

Oprócz tradycyjnych sklepów z ubraniami, w Sukcesji znajdowało się m.in. kino, park trampolin, siłownia czy kręgielnia.

d2kojxp

Obejrzyj: Kazar nie otworzył 16 sklepów. "Centra handlowe cierpią"

Pod facebookowym wpisem na stronie Sukcesji wielu łodzian nie może się pogodzić z taką decyzją.

"Szkoda. Bardzo lubiłam to centrum", "mam sentyment do tego miejsca", "trudno zrozumieć" - to tylko niektóre komentarze, które internauci zamieszczają pod piątkowym wpisem centrum handlowego.

d2kojxp

Czytaj: Centra handlowe otwarte, ale nie do końca. W tle wielka wojna wynajmujących i najemców

Inni zauważają z kolei, że kolejne centrum handlowe w Łodzi nie było potrzebne, dlatego zamknięcie Sukcesji ich nie dziwi. Wielu z nich zwracało uwagę, że po ponownym otwarciu galerii ruch w niej był znikomy i mało kto decydował się na zakupy.

"Wcale mnie to nie dziwi. Od kiedy je otworzyli, ruchu nie było praktycznie w ogóle" - pisze jedna z łodzianek.

"Sukcesja to połączenie nowoczesnych trendów architektonicznych z elementami nawiązującymi do dawnych łódzkich fabryk" - tak jeszcze niedawno pisało o sobie centrum handlowe. Dziś kończy właśnie jak wiele łódzkich fabryk - zostanie po prostu zamknięte.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2kojxp

Podziel się opinią

Share
d2kojxp
d2kojxp