Trwa ładowanie...
d14nqel
d14nqel

Synthos podpisał z OMV siedmioletnią umowę na dostawy butadienu o wartości ok. 3 mld zł

18.12. Warszawa (PAP) - Synthos i spółki zależne: Synthos Dwory 7 i Synthos Kralupy podpisały z OMV Refining and Marketing umowę ws. bieżącej współpracy i planowanych przyszłych...
Share
d14nqel

18.12. Warszawa (PAP) - Synthos i spółki zależne: Synthos Dwory 7 i Synthos Kralupy podpisały z OMV Refining and Marketing umowę ws. bieżącej współpracy i planowanych przyszłych dostaw butadienu z OMV do spółek grupy. Umowa obowiązywać będzie do końca 2019 r., a jej szacunkowa wartość to 3 mld zł - podał Synthos w komunikacie.

W komunikacie podano, że cena przedmiotu umowy oparta jest na formule cenowej uwzględniającej notowania Europejskiej Miesięcznej Ceny Kontraktowej Butadienu, publikowanej przez ICIS.

"Ramowa umowa o współpracy stanowi zdecydowany krok naprzód w rozwoju wzajemnej współpracy stron i prawną podstawę dla dalszego rozwoju i poszerzania strategicznego partnerstwa między stronami, ustanawiając jednocześnie współpracę pozwalającą zapewnić dostawy do przyszłej jednostki produkcyjnej kauczuków SSBR Grupy Kapitałowej Synthos" - napisano w komunikacie.(PAP)

gsu/ ana/

d14nqel

Podziel się opinią

Share
d14nqel
d14nqel