Fiskus odzyska podatki od aut służbowych
Fiskus chce zastawić pułapkę na osoby korzystające ze służbowych samochodów. Jeśli firma nie wskaże, który z jej pracowników pojechał służbowym autem na wakacje, sama zapłaci za niego podatek - ujawnia "Dziennik Gazeta Prawna".