Pracownicy banków okradają nasze konta! Aż trudno uwierzyć
Policja poinformowała o zatrzymaniu w Radzyniu Podlaskim pracownicy jednego z tamtejszych oddziałów banku. 24-letnia kobieta przywłaszczyła sobie z kont klientów ponad 280 tys. złotych. Mając dostęp do rachunków, pracownica dokonywała z nich wypłat gotówki. Następnie, aby ukryć niedobory kasowe, podrabiała dokumenty wpłat i wypłat.