Coraz mniej osób pracuje na umowę o pracę
Raporty i analizy biją na alarm: coraz mniej osób jest zatrudnianych w formie umowy o pracę. Pracujemy na umowę zlecenia, o dzieło lub w formie samozatrudnienia. Pracodawcy nie chcą zatrudniać na etat, a i wielu ludzi, zwłaszcza młodych i twórczych, wybiera drogę wolnego strzelca - freelancera.