Trwa ładowanie...
d2kp4ww

Tragiczny wypadek na budowie centrum handlowego w Suwałkach

Na budowie Plaza Center w Suwałkach po raz kolejny doszło do tragicznego wypadku. Zginęło trzech robotników, którzy spadli z rusztowania.
Share
d2kp4ww

Wczoraj na budowie Plazy Center w Suwałach zdarzył się tragiczny wypadek, niestety nie pierwszy. Zginęło trzech mężczyzn, a jeden został ranny. To już trzeci wypadek w lutym na budowie tego centrum handlowego.

Plaza Center w Suwałkach ma być oddana do użytku już za kilka miesięcy. Tymczasem na budowie prowadzone jest dochodzenie i ustalanie przyczyn wypadku. Mężczyźni prawdopodobnie spadli z platformy z wysokości około 20 metrów. Dwaj zmarli na miejscu, dwaj ranni zostali przewiezieni do suwalskiego szpitala, gdzie zmarł jeden z nich.

Poprzednie dwa wypadki w Plaza Center miały miejsce na początku lutego. Jeden z pracowników, 22- letni mężczyzna spadł z wysokości około 12 metrów. Zmarł w szpitalu. Drugi z poszkodowanych, 34-letni pracownik został poważnie ranny w rękę. Mężczyzna obsługiwał agregat tynkarski. Po wypadkach plac budowy monitorowała Inspekcja Pracy. Wykryto nieprawidłowości, takie jak brak sprzętu zabezpieczającego osoby pracujące na wysokościach.

Handel-Net.pl

d2kp4ww

Podziel się opinią

Share
d2kp4ww
d2kp4ww