Trwa ładowanie...

Weekendowe przerwy techniczne w bankach. Zobacz, gdzie będą utrudnienia

Klienci aż ośmiu instytucji bankowych muszą uzbroić się w ten weekend w cierpliwość. Banki planują przerwy w działaniu swoich serwisów internetowych, bankomatów, czy usług maklerskich.

Share
Weekendowe przerwy techniczne w bankach. Zobacz, gdzie będą utrudnienia
Źródło: Fotolia, Fot: goodluz - Fotolia.com
di4v3qd

BOŚ Bank

Już o 22.00 w piątek nie będzie można zalogować się do bankowości internetowej BOŚ Banku. Nie będzie też działała usługa TeleBOŚ. Ponownie będzie można z nich korzystać od godziny drugiej w nocy w niedzielę.

Getin Bank

Również w piątek, o godzinie 23.30, do bankowości internetowej i mobilnej nie będą się mogli zalogować klienci Getin Banku. Funkcjonalności te zaczną znów działać w sobotę o godzinie 8.

di4v3qd

Raiffeisen Polbank

Od 22.00 w piątek do 20.00 w sobotę nie działać usługi maklerskie w Raiffeisen Polbanku.

*Bank Pekao *

Z kolei w sobotę od 7.00 do godziny 20.00 mogą wystąpić ograniczenia w dostępie do składania dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler w Banku Pekao.

Zobacz też: "Polskie banki wejdą na rynki zachodnie"

Dodatkowo w poniedziałek od północy do 4.30 nie będą działały karty debetowe tego banku, a także aplikacja PeoPay. Utrudnienia dotyczyć będą także przelewów z kart kredytowych i działania bankomatów i terminali POS w punktach handlowo-usługowych.

di4v3qd

Credit Agricole

W sobotę o 23.00 przestaną działać serwisy CA24 w Credit Agricole. Wyłączony też będzie automatyczny serwis telefoniczny i płatności internetowe Przelew Online. Wszystko zacznie z powrotem działać normalnie o godzinie 6.00 w niedzielę.

mBank i Orange Finanse

W mBanku i obsługiwanych przez niego Orange Finansach w niedzielę od godziny 1.30 w nocy do 8.00 rano nie będzie działać bankowość internetowa i mobilna. Z kolei od 1.00 do 8.300 nie będzie można składać wniosków. Od godziny 18.00 w sobotę do 8.00 w niedzielę wyłączone też zostaną mKantor mPlatforma walutowa.

ING Bank Śląski

Spore utrudnienia będą tez mieli klienci ING w nocy z niedzieli na poniedziałek. Od północy w poniedziałek nie będzie można korzystać z wpłatomatów, płatności BLIK, aplikacji Moje ING, systemu ING CardsOnLine i rozliczeń Express Elixir. Utrudnienia skończą się o 5.30. Od 1.00 do 3.00 nie będzie też można korzystać z bankomatów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

di4v3qd

Podziel się opinią

Share
di4v3qd
di4v3qd