Trwa ładowanie...

XV Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach

2,6 tys. ofert pracy niemal 100 polskich i zagranicznych przedsiębiorców oraz
instytucji, warsztaty dla poszukujących zatrudnienia

Share
XV Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach
d2cwctp

Jak poinformował w poniedziałek PAP rzecznik Miejskiego Urzędu Pracy w Kielcach Rafał Szwed, przygotowano oferty zarówno dla osób wykonujących proste prace jak i dla specjalistów z różnych dziedzin.

Podczas targów najliczniej będą prezentowały się firmy produkcyjne, budowlane, handlowe, a także zajmujące się usługami i gastronomią. Wiele ofert dotyczy prac administracyjno-biurowych.

d2cwctp

W ramach imprezy zaplanowano warsztaty doradcze dla osób poszukujących nowego zatrudnienia i chcących zmienić dotychczasową profesję.

Podczas zajęć "Temperament, a moje wybory zawodowe" będzie można określić typ własnego temperamentu, poznać jego wpływ na funkcjonowanie w pracy oraz dowiedzieć się, jak ustrzec się wypalenia zawodowego. Warsztaty z autoprezentacji pomogą w dobrym przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej, a z motywacji - do odkrycia swojego wewnętrznego potencjału.

Z kolei pracodawcy podczas warsztatów będą mogli poznać metody i techniki rekrutacji personelu.

Odbędą się również spotkania z pośrednikami pracy z Niemiec i Holandii; będą oni opowiadali o warunkach życia i pracy w swoim krajach.

d2cwctp

Szczegóły dotyczące imprezy są dostępne na stronie internetowej www.mup.kielce.pl/targi

Kieleckie targi pracy to jedna z największych tego typu imprez w Polsce. Przedsięwzięcie organizują wspólnie: Miejski Urząd Pracy w Kielcach i Targi Kielce.

Wstęp na targi jest bezpłatny. Do kieleckiego ośrodka wystawienniczego będzie można dojechać za darmo autobusem miejskim z centrum Kielc.

XV Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach będą się odbywały pod patronatem: ministra pracy i polityki społecznej, wojewody świętokrzyskiego, marszałka województwa świętokrzyskiego, prezydenta Kielc i starosty kieleckiego. (PAP)

d2cwctp

Podziel się opinią

Share
d2cwctp
d2cwctp