Wyrok ws. "działki dla szwagra". Kielecka radna znów przed sądem
W środę, przed Sądem Okręgowym w Kielcach, rozpoczął się proces apelacyjny ws. kieleckiej radnej Katarzyny Zapały (KO). W pierwszej instancji sąd uznał, że przekroczyła ona uprawnienia w celu osiągnięcia korzyści majątkowej przez inne osoby. Chodzi o sprawę tzw. działki dla szwagra.