Trwa ładowanie...
d3h0c31

ZM Henryk Kania zakładają dwucyfrową dynamikę przychodów i utrzymanie rentowności EBITDA w '12 i '13

27.03. Warszawa (PAP) - Zakłady Mięsne Henryk Kania spodziewają się w tym i przyszłym roku dwucyfrowej dynamiki przychodów oraz utrzymania rentowności EBITDA na poziomie ponad 7...

d3h0c31
d3h0c31

27.03. Warszawa (PAP) - Zakłady Mięsne Henryk Kania spodziewają się w tym i przyszłym roku dwucyfrowej dynamiki przychodów oraz utrzymania rentowności EBITDA na poziomie ponad 7 proc. - poinformował podczas konferencji prezes spółki, Henryk Kania.

"Chcemy, by dynamika przychodów w tym i przyszłym roku była dwucyfrowa. Zakładamy również zachowanie rentowności EBITDA na poziomie ponad 7 proc." - powiedział na konferencji Kania.

"W związku z tym, że spodziewamy się znaczącego wzrostu sprzedaży, bo nie będzie to dynamika na poziomie tylko 10 proc., zwiększeniu ulegnie także nasz zysk netto" - dodał.

Zgodnie z szacunkowymi danymi spółki Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania, do której wyników porównywane będą rezultaty osiągnięte przez giełdową spółkę Zakłady Mięsne Henryk Kania, w 2011 r. wypracowała ona 310 mln zł przychodów i 5,25 mln zł zysku netto. Rentowność EBITDA wyniosła 7,29 proc.

Zakłady Mięsne Henryk Kania (wcześniej IZNS Iława) zamierzają połączyć się z Zakładami Przetwórstwa Mięsnego Henryk Kania z Pszczyny do końca II kwartału tego roku. (PAP)

jow/ ana/

d3h0c31
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3h0c31