ycipk-2yb5rv

Znany DJ zszokowany cenami parkingu pod szpitalem. "To nie jest normalne"

Trzy godziny postoju i 90 zł do zapłaty. Popularny DJ Remigiusz Remo Łupicki opisał to, co zastał pod szpitalem w Puszczykowie (woj. wielkopolskie), choć - jak sam przyznaje - zazwyczaj nie zabiera głosu w takich sprawach. Szpital wyjaśnia, że ceny są wyjątkowe, bo i miejsca nie są standardowe.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kwoty na paragonach z przyszpitalnego parkingu mogą zszokować
Kwoty na paragonach z przyszpitalnego parkingu mogą zszokować (Facebook.com, Fot: screen)
ycipk-2yb5rv

Strefa płatnego parkowania w Warszawie? Pierwsza godzina - 3,00 zł, druga godzina - 3,60 zł, trzecia godzina - 4,20 zł, czwarta i kolejne - po 3 zł. Parking pod szpitalem w Puszczykowie? 30 zł za godzinę.

Historię swojej wizyty w placówce - a raczej parkowania pod nią - opisał DJ i producent muzyczny Remigiusz Remo Łupicki. Jego wpis na Facebooku zebrał po kilkaset reakcji i udostępnień.

"Dziś doznałem szoku! Nie zabieram zdania w takich rzeczach lecz to nie może przejść obojętnie. (...) Wjechałem dziś przed 9 rano na parking szpitalny w Puszczykowie. Nagły wypadek, SOR. Po 3 godzinach poszedłem zapłacić bilet. Widzę płacząca kobietę, która jak się okazało, za 5 godzin parkowania auta ma do zapłaty 150zl! Myślę - pomyłka. Wsadzam mój bilet - 90zl!" - czytamy (pisownia oryginalna).

ycipk-2yb5rv

Wpis wywołał spore poruszenie w mediach społecznościowych.

"Po opłaceniu za parking przed szpitalem masz 5 minut, aby wyjechać. Jak nie zdążysz, to musisz płacić ponownie. A z tym wjazdem na parking SOR to już słyszałem tydzień temu jak starszy Pan miał do zapłaty 90zł. Ręce opadają" - skomentował jeden z internautów.

ycipk-2yb5rv

"To jest skandal, ale ciekawi mnie kto to wymyślił" - dodała inna z komentujących.

Zobacz także: Parkowanie pożera pieniądze

Pytania w sprawie wysokości opłat za parking wysłaliśmy do szpitalnej kancelarii. Ta wyjaśnia, że kierowcy nie powinni zatrzymywać się pod oddziałem ratunkowym na dłużej niż 20 minut.

ycipk-2yb5rv

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Finanse
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2yb5rv

ycipk-2yb5rv
ycipk-2yb5rv