Trwa ładowanie...

6000 proc. zysku? Na GPW to możliwe!

Blisko 6000 proc. zwrotu z kapitału osiągnęli ci inwestorzy, którzy kupili akcje LPP podczas debiutu w 2001 roku. To najwięcej ze wszystkich spółek na giełdzie. A może być jeszcze lepiej. Cel na ten rok - poprawa wyników i rozwój sieci - pisze "Parkiet".

6000 proc. zysku? Na GPW to możliwe!Źródło: LPP
d3znhbc
d3znhbc

LPP jest właścicielem sklepów i marek Reserved, Cropp, House i Mohito. 12 marca kurs akcji tej spółki wyniósł 2670 zł, a zdaniem analityków ma jeszcze potencjał do wzrostów. Niewykluczone, że wkrótce za jedną akcję zapłacimy ponad 3000 zł.

ZOBACZ NOTOWANIA ONLINE SPÓŁKI LPP
- Celem na ten rok jest poprawa wyników, a także przyspieszenie rozwoju sieci sprzedaży - mówi Dariusz Pachla, wiceprezes LPP. Zarząd nie podaje jednak prognoz. Spółka planuje dynamiczny rozwój sieci na rynku rosyjskim. Powierzchnia handlowa sklepów firmy ma się zwiększyć o 21 proc. wobec 2011 roku.

LPP chce otworzyć w tym roku tysięczny sklep. Obecnie ma ich 892 (stan na koniec 2011 roku). Ponad połowa z nowych placówek powstanie na rynkach wschodnich, w Rosji i na Ukrainie. Grupa na inwestycje w rozwój sieci chce wydać 150 milionów złotych.

d3znhbc
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3znhbc