Trwa ładowanie...
d32t926

Arcus, Sygnity, ATM i Qumak-Sekom zdobyły kontrakty w MON

08.07. Warszawa (PAP) - Departament Zaopatrywania Sił Zbrojnych MON rozstrzygnął przetarg na dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania. Całość zamówienia warta jest 20,56...

Share
d32t926

08.07. Warszawa (PAP) - Departament Zaopatrywania Sił Zbrojnych MON rozstrzygnął przetarg na dostawę sprzętu informatycznego i oprogramowania. Całość zamówienia warta jest 20,56 mln zł brutto, a poszczególne jego części będą realizowane m.in. przez spółki Arcus, Sygnity, ATM i Qumak-Sekom - wynika z suplementu do Dziennika Urzędowego UE.

Arcus wygrał jedną z trzynastu części tego przetargu, dotyczącą dostaw stacji roboczych, a wartość tego zlecenia to 3 mln zł brutto.

Sygnity zwyciężyło w dwóch częściach przetargu. Spółka dostarczy urządzenia i oprogramowanie do ochrony antywirusowej oraz dostarczy system zarządzania płatnościami. Łączna wartość tych kontraktów to 2,3 mln zł brutto.

ATM w konsorcjum z Decsoft dostarczy system backupowy wraz z oprogramowaniem za 1,98 mln zł brutto.

Qumak-Sekom dostarczy sprzęt i oprogramowanie za 0,78 mln zł brutto.

Qumak-Sekom pozyskał też zlecenie z Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ na dostawę i rozbudowę infrastruktury serwerowej wraz z rozbudową sieci. Wartość kontraktu to 2,71 mln zł brutto.(PAP)

gsu/ ana/

d32t926

Podziel się opinią

Share
d32t926
d32t926