Trwa ładowanie...
d3fx2mx
d3fx2mx

B3System kupi składywęgla*pl w zamian za emisję dla udziałowców tej spółki

03.04. Warszawa (PAP) - B3System podpisał umowę inwestycyjną, w sprawie nabycia udziałów w spółce składywęgla*pl w zamian za akcje nowej emisji skierowane do udziałowców tej spółki...
Share
d3fx2mx

03.04. Warszawa (PAP) - B3SystemB3System (Zobacz notowania spółki ») podpisał umowę inwestycyjną, w sprawie nabycia udziałów w spółce składywęgla*pl w zamian za akcje nowej emisji skierowane do udziałowców tej spółki - podał B3SystemB3System w komunikacie.

Akcje nowej emisji będą skierowane do obecnych właścicieli przejmowanej spółki, czyli: Falenta Investments, MM Group i WBS Ltd.

Jednym z warunków transakcji ma być redukcja zadłużenia B3SystemB3System.

d3fx2mx

Do 30 czerwca 2014 r. udziałowcom przejmowanej spółki działającym łącznie przysługuje prawo odstąpienia od umowy.

W przypadku niewykonania lub nienależytego wykonania przez B3SystemB3System zobowiązań umowy, spółka ma zapłacić na rzecz udziałowców B3SystemB3System karę umowną w wysokości 1 zł.

B3SystemB3System 14 lutego informował o podpisaniu umowy inwestycyjnej w tej sprawie, wówczas nie ujawnił jednak nazwy przejmowanej spółki, ani stron umowy.

Spółka składywegla.pl zajmuje się sprzedażą detaliczną węgla kamiennego. Obecnie posiada 350 oddziałów sprzedaży detalicznej na terenie Polski.(PAP)

gsu/ ana/

d3fx2mx

Podziel się opinią

Share
d3fx2mx
d3fx2mx