Trwa ładowanie...
d2fi8n8

Black Friday IKEA - promocje na dekoracje i meble do salonu

Na Black Friday IKEA przygotowała wiele atrakcyjnych promocji zarówno dla tych, którzy planują spore zakupy, jak również dla tych, którzy pragną odświeżyć wnętrze nowymi dekoracjami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Black Friday IKEA - promocje dla posiadaczy karty IKEA Family.
Black Friday IKEA - promocje dla posiadaczy karty IKEA Family. (East News, Fot: SZYMON STARNAWSKI /POLSKA PRESS)
d2fi8n8

Black Friday IKEA – promocja na salon

Black Friday w sklepach IKEA nie obejmie tylko jednego dnia. Promocje, które z okazji czarnego piątku przygotowała szwedzka sieć trwają już od kilku dni. Pierwsza z dwóch ofert dotyczy rabatu wynoszącego 10% na sofy, fotele oraz system przechowywania BESTA. W ramach tej oferty klienci mogą zakupić dowolną ilość produktów objętych specjalną ofertą, a cena każdego zostanie obniżona o 10%. Promocja na wyposażenie salonu trwa do 4 grudnia.

Black Friday IKEA – dekoracje

d2fi8n8

Klienci, którzy podczas Black Friday nie planują zakupu mebli do salonu w IKEA, również znajdą oferty, które mogą ich zaciekawić. Do 27 listopada sklep IKEA oferuje 15% rabatu na artykuły dekoracyjne. Na liście promocyjnej znalazły się pledy, narzuty, koce, poduszki dekoracyjne, dywany, świece i świeczniki. Podobnie jak w przypadku oferty na sofy, tutaj również klient może kupić dowolną ilość produktów objętych promocją.

Black Friday IKEA – promocje dla wybranych

Obie opisane promocje skierowane są do klientów posiadających kartę IKEA Family. Jej założenie jest szybkie i proste, a dostęp do produktów w obniżonych cenach ostajemy w zaledwie kilka minut.

Podczas Black Friday IKEA przygotowała również akcję „PRZYDA SIĘ”, która pokarze klientom jak wykorzystać przedmioty, które od dawna spoczywają na dnie naszych szaf.

d2fi8n8

Podziel się opinią

Share
d2fi8n8
d2fi8n8