Trwa ładowanie...

Darmowe dostawy rowerowe od Pyszne.pl w kolejnym mieście

Wrocław stał się drugim po Warszawie miastem, w którym Pyszne.pl wprowadziło darmowe dostawy rowerowe. Dostawcy korzystają z elektrycznych jednośladów, średnio do klientów docierają w pół godziny.

Share
Darmowe dostawy rowerowe od Pyszne.pl w kolejnym mieście
Źródło: Pyszne.pl
d3w0uqi

Wrocław stał się drugim po Warszawie miastem, w którym Pyszne.pl wprowadziło darmowe dostawy rowerowe. Dostawcy korzystają z elektrycznych jednośladów, średnio do warszawskich klientów docierają w pół godziny.

Dostawy na elektrycznych rowerach funkcjonują w Warszawie od 2016 r. Usługa cieszy się dużym zainteresowanie, a chwalą ją zarówno klienci, jak i restauracje. Najwięcej zamówień przypada na pory lunchu i kolacji. W stolicy dania do zamawiających docierają średnio w pół godziny. Teraz z usługi będzie można korzystać także we Wrocławiu – o czym informuje Portal Spożywczy.

d3w0uqi

- Rozwój dostaw realizowanych przez naszych rowerowych kurierów pozwala włączyć do oferty serwisu także te restauracje, które nie realizują dowozu jedzenia we własnym zakresie. Dzięki temu nasi wrocławscy użytkownicy mają łatwy dostęp do menu najbardziej rozchwytywanych restauracji w mieście - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.pl.

Jak dodaje, zamówienia składane online podsycają rozwój biznesu restauracji i generują znaczące zyski.

Kurierzy poruszają się na specjalnie zaprojektowanych w Holandii rowerach ze wspomaganiem elektrycznym. Jak pokazuje praktyka, pojazdy sprawdzają się na zakorkowanych ulicach lepiej niż samochody, nie dotyczą ich trudności z poszukiwaniem miejsca do parkowania, a przy tym są szybsze niż zwykłe rowery. Są przy tym przyjazne miastu i jego mieszkańcom, promują zdrowy styl życia.

d3w0uqi

- Kurierzy rowerowi to nasza szansa na wprowadzenie opcji dostaw, a więc rozwinięcie działalności. Inaczej koszty transportu, ubezpieczeń i zatrudnienia dodatkowych osób, a także wszelkie kwestie organizacyjne, w tym skomplikowana logistyka dostaw spadłyby na nas - mówi Jakub Aleksandrowicz, dyrektor marketingu restauracji Pasibus.

Jak wygląda praca rowerowego dostawcy? Przedstawiciele Pyszne.pl zapewniają, że kurierom proponują atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dostawcy korzystają wyłącznie z nowych, serwisowanych rowerów. Na początku każdego dnia zgłaszają się w bazie po odbiór sprzętu oraz plecaków termicznych. W trasie są monitorowani przez dyspozytora, który reaguje na nieprzewidziane sytuacje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: UE na wojnie z plastikiem. Znikną naczynia, słomki i patyczki do uszu

d3w0uqi

Podziel się opinią

Share
d3w0uqi
d3w0uqi