Trwa ładowanie...
d1ulhqi

Darmowe zakupy w Carrefourze. Nowa promocja sieci

Aż 4 mln zł wynosi pula nagród w najnowszej loterii Carrefoura. Francuska sieć przez niespełna miesiąc rozda klientom kilkaset bonów zakupowych, a główną nagrodą - przyznawaną codziennie - są darmowe zakupy do kwoty 12 tys. zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Klienci Carrefoura w październiku będą mogli wziąć udział w loterii i zrobić darmowe zakupy nawet za 12 tys. zł
Klienci Carrefoura w październiku będą mogli wziąć udział w loterii i zrobić darmowe zakupy nawet za 12 tys. zł (East News, Fot: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News)
d1ulhqi

Jak informuje portal wiadomoscihandlowe.pl, promocja ruszyła wraz z początkiem października, a zakończy się w jedyną niedzielę handlową tego miesiąca, czyli 27 października.

W loterii mogą wziąć udział zarówno klienci hipermarketów Carrefour, jak i ci kupujący w supermarketach oraz sklepach franczyzowych. Również tych, działających pod marką Rast.

Warunek jest jeden - kwota zakupów w hipermarkecie musi przekroczyć 80 zł, a w supermarketach lub pozostałych sklepach - 40 zł.

d1ulhqi

Obejrzyj: Podatek handlowy? Nie łudźmy się: będzie drożej

Po takich zakupach klient otrzyma kupon loteryjny (lub dwa, jeśli kupuje z aplikacją mobilną), gdzie będzie dostępna zdrapka. Po jej zdrapaniu od razu będzie wiedział, czy wygrał jeden z setek tysięcy bonów zakupowych o wartości od 10 do 500 zł.

d1ulhqi

Jeśli będzie zaś chciał wziąć udział w losowaniu nagrody głównej, musi zarejestrować kod z kuponu na stronie loteria.carrefour.pl. Spośród zarejestrowanych kuponów codziennie wylosowany będzie jeden szczęśliwiec, który będzie mógł wydać w sieci 12 tys. zł. Otrzyma kartę podarunkową "Zakupy na cały rok".

Co ciekawe, każdy zarejestrowany kod będzie brał udział we wszystkich losowaniach. To oznacza, że kupon zarejestrowany 1 października weźmie udział w 27 losowaniach.

Carrefour o promocji informuje również w spotach reklamowych, emitowanych w telewizji, radiu czy internecie.

d1ulhqi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d1ulhqi

d1ulhqi
d1ulhqi