Trwa ładowanie...
d4ba4mp

DI BRE obniżył cenę docelową akcji Polimeksu do 4,1 zł, zaleca "kupuj"

30.10.Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 24
października, obniżyli cenę docelową akcji Polimeksu Mostostalu do
4,1 z 7,3 zł i jednocześnie nie zmienili dla...

Share
d4ba4mp

30.10.Warszawa (PAP) - Analitycy DI BRE Banku, w raporcie z 24 października, obniżyli cenę docelową akcji Polimeksu Mostostalu do 4,1 z 7,3 zł i jednocześnie nie zmienili dla nich rekomendacji "kupuj".

W dniu wydania raportu kurs akcji Polimeksu Mostostalu wyniósł 2,53 zł. Na zamknięciu czwartkowej sesji za jedną akcję spółki płacono 3,15 zł.

"W ciągu ostatnich tygodni pojawiło się wiele niepewności związanych z sytuacją Polimeksu - część z nich naszym zdaniem posiada uzasadnienie, część zaś nie. Sądzimy, że zagrożenie związane z ambitnym programem inwestycyjnym i koniecznością refinansowania długu jest niewielkie. Nie dostrzegamy też zagrożenia ze strony backlogu w zakresie działalności budowlanej" - napisano w raporcie DI BRE Banku.

"Realne jest naszym zdaniem zagrożenie związane z możliwością spadku rentowności produkcji konstrukcji stalowych oraz realizowanych w segmencie przychodów. Ze względu na trudniejszą sytuację na rynkach finansowych, redukujemy naszą prognozę w zakresie przewidywanych przychodów i zysków z przyszłej działalności deweloperskiej" - dodano. (PAP)

pr/ ana/

d4ba4mp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4ba4mp