Trwa ładowanie...

eBay zmienia zasady gry na polskim rynku. Sprawdź co to oznacza dla użytkowników

Gigant internetowej sprzedaży modyfikacje funkcjonalności portalu w Polsce tłumaczy poszerzaniem oferty dla polskich firm i marek. Wśród nowości pojawia się możliwość sprzedaży na międzynarodowych stronach serwisu bez dodatkowych opłat i promocje dla nowych użytkowników.

Share
eBay zmienia zasady gry na polskim rynku. Sprawdź co to oznacza dla użytkowników
Źródło: WP.PL, fot: © Myst - Fotolia.com
d3tng3c

Wśród nowości pojawia się możliwość sprzedaży na międzynarodowych stronach serwisu bez dodatkowych opłat i promocje dla nowych użytkowników. Kupujący za pośrednictwem polskiej wersji serwisu uzyskają też dostęp do setek milionów nowych produktów z całego świata.

Choć gigant internetowej sprzedaży modyfikacje funkcjonalności portalu w Polsce tłumaczy głównie poszerzaniem oferty dla polskich firm to robiąc w nim zakupy też zyskają. Wprowadzona właśnie w polskim serwisie eBay nowa struktura kategorii otwiera w naszym kraju dostęp do 16 tys. kategorii, które wcześniej nie były dostępne.

Nie jest to jedynie drobna korekta, bo powoduje, że klienci z nad Wisły będą mogli dzięki temu wybierać spośród 230 milionów przedmiotów licytowanych na całym świecie.

Tradycyjnie już od początku listopada na eBay ruszają też specjalne świąteczne promocje zakupowe. Od tego roku również i kupujący przez polską wersję tego serwisu będą mogli z niego korzystać. Wcześniej, bo już od początku października serwis na stałe zniósł opłaty za wystawienie przedmiotów dla firm i prywatnych użytkowników w Polsce.

d3tng3c

Nie ma już też żadnego limitu dotyczące liczby sprzedawanych przedmiotów na polskim rynku. Uruchomiono również nowy Megasklep dla polskich sprzedawców. Dzięki niemu polskie firmy mogą już bez żadnych opłat sprzedawać swoje produkty na zagranicznych stronach eBay.

Serwis wprowadził również trzymiesięczna promocję dla nowych polskich użytkowników. Przez najbliższe 90 dni nie będą dzielić się z gigantem prowizją od sprzedaży na międzynarodowych stronach.

eBay dzięki swoim serwisom zapewnia dotarcie z ofertą do 165 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Jak zapewnia Eben Sermon, wiceprezes eBay na Europę, Bliski Wschód i Afrykę wprowadzone zmiany mają pokazać potencjał eksportowy jego firmy.

d3tng3c

Podziel się opinią

Share
d3tng3c
d3tng3c