Trwa ładowanie...
d26yqqj

Informacja zespołu ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej (komunikat)

24.10. Warszawa - Zespół ds. wyjaśniania opinii publicznej treści informacji i materiałów dotyczących przyczyn i okoliczności katastrofy lotniczej z dnia 10 kwietnia 2010 roku pod...

d26yqqj

24.10. Warszawa - Zespół ds. wyjaśniania opinii publicznej treści informacji i materiałów dotyczących przyczyn i okoliczności katastrofy lotniczej z dnia 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem informuje:

Dzisiaj (24.10.2013)została uruchomiona strona www.faktysmolensk.gov.pl przygotowana przez zespół do spraw wyjaśniania przyczyn katastrofy smoleńskiej. Zawiera ona szereg informacji, których celem jest wyjaśnianie przyczyn i okoliczności wypadku samolotu Tu-154 pod Smoleńskiem, zawartych w raporcie końcowym komisji Millera.

Poza aktualnościami, gdzie umieszczone są wszystkie komunikaty zespołu, na stronie znajduje się także dział z odpowiedziami na podstawowe pytania dotyczące katastrofy. Ponadto znajdują się tam informacje na temat badania tego wypadku oraz dotyczące samej katastrofy. Dodatkowo strona zawiera wideoblog oraz dokumentację fotograficzną i materiały wideo. Wszyscy zainteresowani pogłębieniem swojej wiedzy na ten temat będą mogli pobrać ze strony raport końcowy wraz z załącznikami, a także uwagi komisji Millera do raportu MAK.

Strona będzie sukcesywnie rozwijana i uzupełniana o dodatkowe elementy.

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d26yqqj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d26yqqj