Trwa ładowanie...

InPost obniża ceny przesyłek. Kurierzy z terminalami do płatności telefonem

Firma InPost - największy konkurent Poczty Polskiej - obniża ceny usług kurierskich dla klientów indywidualnych. Mniej zapłacimy za przesyłki oznaczane jako gabaryt B, C i D. "Obniżkę traktujemy jako formę podziękowania za zaufanie" – podaje firma. Dodatkowo InPost wyposażył 2,5 tys. swoich kurierów w zbliżeniowe mobilne terminale płatnicze. Dzięki temu, odbierając przesyłkę na terenie całego kraju, możemy zapłacić za nią kartą lub telefonem.

InPost obniża ceny przesyłek. Kurierzy z terminalami do płatności telefonemŹródło: Eastnews, fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER
d2qxow5
d2qxow5

Firma InPost - największy konkurent Poczty Polskiej - obniża ceny usług kurierskich dla klientów indywidualnych. Mniej zapłacimy za przesyłki oznaczane jako gabaryt B, C i D. "Obniżkę traktujemy jako formę podziękowania za zaufanie" – podaje firma. Dodatkowo InPost wyposażył 2,5 tys. swoich kurierów w zbliżeniowe mobilne terminale płatnicze. Dzięki temu odbierając przesyłkę na terenie całego kraju możemy zapłacić za nią kartą lub telefonem.

Obniżka cen dotyczy trzech gabarytów paczek: B (190x380x640mm) z 21 zł do 16,99 zł, C (410x380x640mm) z 25,55 do 19,99 zł oraz D (500x500x800mm) z 31 zł do 28,99 zł. Cena za gabaryt A (80x380x640mm) nie została zmieniona i wynosi 13,50 zł.

"Obniżkę cen przesyłek kurierskich traktujemy jako formę podziękowania Wam za zaufanie i coraz częstszy wybór usług InPost Kurier" – poinformowała firma. "To dzięki Wam, w 2016 roku aż o 405 proc. wzrosła liczba dostarczonych przez InPost przesyłek kurierskich w porównaniu do roku poprzedniego" – dodała.

Obniżka cen spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony klientów, którzy w mediach społecznościowych chwalą decyzję firmy. "Jedyne wojny, jakie lubię, to wojny cenowe pomiędzy firmami, z których usług korzystam", "No i to się ceni, ciekawe, co na to konkurencja", "Można? Można! Nie to co PP rodem z PRL. Pozdrawiam kurierów z InPosta" – komentują internauci na Facebooku.

d2qxow5

- Obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania na przesyłki o większych gabarytach. Z usług kurierskich korzystamy coraz częściej, rośnie też waga nadawanych przedmiotów. Naszym zadaniem jest dostarczenie satysfakcjonujących usług po atrakcyjnej cenie i z tego zadania chcemy się jak najlepiej wywiązać, modyfikując naszą ofertę zgodnie z zapotrzebowaniem rynku – stwierdził Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer, do której należy InPost.

Przesyłki kurierskie można nadawać w jednym z 6 tys. punktów obsługi klienta, u kuriera InPost lub w jednym z ponad 2,2 tys. paczkomatów w kraju.

Grupa Integer to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą operator świadczący usługi kurierskie i paczkomatowe - InPost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - Inpost Finanse oraz paczkomaty InPost.

d2qxow5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2qxow5