Trwa ładowanie...

Konflikt Auchan i Carlsberga. Producent piwa zablokował dostawę, bo hipermarket nie zapłacił

Miała być piwna "promocja z gazetki" w Auchan, ale klienci hipermarketu musieli obejść się smakiem. Produkowane przez koncern Carlsberg piwo Kasztelan Niepasteryzowany nie pojawiło się w sklepach francuskiej sieci, ponieważ dostawa została wstrzymana z powodu "rozbieżności we wzajemnych rozliczeniach".

Konflikt Auchan i Carlsberga. Producent piwa zablokował dostawę, bo hipermarket nie zapłaciłŹródło: Wikimedia Commons CC0
d30fpz6
d30fpz6

- Towar został zablokowany przez dostawcę - przyznała Dorota Patejko, rzecznik prasowy Auchan w Polsce. Sprawę opisał portal gazeta.pl.

- Produkcja gazetek reklamowych odbywa się z wyprzedzeniem i niestety, w tym przypadku w gazetce znalazł się produkt, którego dostawca, firma Carlsberg, odmówiła nam dostawy, z powodu - jak twierdził dostawca - "rozbieżności w rozliczeniach" - wyjaśniła.

Producent piwa nie poczuwa się do odpowiedzialności za zaistniałą sytuację.

- Carlsberg Polska nie był organizatorem tej promocji w sieci sklepów Auchan i w związku z tym nie odpowiada za jej przebieg, a tym samym za jej komunikację do klientów Auchan - przekonuje Beata Ptaszyńska-Jedynak, rzeczniczka prasowa Carlsberg Polska.

Ptaszyńska-Jedynak podkreśliła, że wstrzymanie dostawy towaru nie nastąpiło z winy firmy Calsberg i "było efektem braku wyjaśniania przez Auchan rozbieżności we wzajemnych rozliczeniach".

d30fpz6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d30fpz6