Trwa ładowanie...

Lidl świętuje Światowy Dzień Czekolady. Co znajdzie się w ofercie sklepu?

Już dziś, 7 lipca, Lidl świętuje jeden z najsłodszych dni w roku – Światowy Dzień Czekolady. Ulubione święto wszystkich koneserów czekolady stanowi okazję dla popularnych sieci handlowych do wprowadzenia upustów na słodkości.

Lidl świętuje Światowy Dzień Czekolady. Co znajdzie się w ofercie sklepu?Źródło: Adobe Stock
d4hmbdz

Lidl świętuje Światowy Dzień Czekolady. Co znajdzie się w ofercie sklepu?

Światowy Dzień Czekolady stanowi okazję do osłodzenia życia na wiele kreatywnych sposobów. Z tej okazji siec handlowa Lidl wprowadziła we wszystkich sklepach okazyjne rabaty.

Jak podaje Lidl, w stałej ofercie sieci zawsze można znaleźć czekolady Fin Carre z całymi orzechami laskowymi (mleczne i deserowe). Wszystkie czekolady sieci posiadają certyfikat UTZ, który gwarantuje pozyskiwanie surowców, m.in. takich jak kakao, tylko z certyfikowanych plantacji.

d4hmbdz

Lidl świętuje Światowy Dzień Czekolady. Co znajdzie się w ofercie sklepu?

"Czekoladą możemy delektować się na wiele różnych sposobów – z pewnością każdy z nich będzie przepyszny! Łączenie z nią wielu składników może okazać świetną zabawą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jeśli potrzebujesz inspiracji, warto zajrzeć na www.kuchnialidla.pl" - zachęca sieć handlowa Lidl.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 10.800 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

d4hmbdz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4hmbdz