Trwa ładowanie...

Nasza cywilizacja na jednym zdjęciu. Uderzający kadr z premiery iPhone'a X

Do Polski wreszcie trafił nowy iPhone X i od razu znaleźli się chętni, którzy wczesnym rankiem ustawili się pod salonami sprzedaży. Tuż obok chętnych na sprzęt za 5 tys. zł przykucnął mężczyzna. Prawdopodobnie cały jego dobytek nie jest wart tyle, co jeden produkt Apple'a.

Nasza cywilizacja na jednym zdjęciu. Uderzający kadr z premiery iPhone'a XŹródło: Twitter, fot: screen
d2fiwne
d2fiwne

Po blisko dwóch miesiącach od oficjalnego pokazu, nowy iPhone X trafił również do sprzedaży w Polsce. Można go było kupić (po godz. 9 zostało już tylko kilkanaście sztuk iPhone'a X 64GB) na Placu Konstytucji w Warszawie. Tłumów, jakie znamy ze zdjęć z USA czy Azji nie było, ale znaleźli się chętni, którzy stanęli w kolejce.

Zobacz także: Tysiące osób przed sklepami. Premiera iPhone’a X

Zdjęcia z tego wydarzenia zamieścił na Twitterze Norbert Cała, zastępca redaktora naczelnego imagazine.pl. Widzimy na nich grupkę oczekujących, rzecznika Play Marcina Gruszkę przebranego w fioletowy kostium i kontrastującego z nimi przygarbionego mężczyznę, który pilnował wózka z całym swoim dobytkiem. Wartym zapewne mniej niż jeden iPhone X.

Na postać mężczyzny zwrócił uwagę jeden z internautów, w komentarzu pod zdjęciem. Kadr podsumował krótko i wymownie.

Twitter
Źródło: Twitter, fot: screen

Człowiek ze zdjęcia nie został jednak na szczęście zignorowany przez oczekujących i sprzedających. Rzecznik sieci Play podkreśla, że bezdomny otrzymał dwie kawy i kilka rogali, za co był wdzięczny.

d2fiwne

Życie jak internetowy fotomontaż

Niektórzy już dopatrują się analogii do poruszającego fotomontażu, który kilka tygodni temu obiegł polski internet. Do fotografii osób modlących się w ramach akcji "Różaniec do granic", ktoś dokleił zdjęcie małego uchodźcy, którego ciało woda wyrzuciła na turecką plażę.

Na szczęście był to tylko fotomontaż. I na szczęście od bezdomnego spod sklepu z iPhnone'ami nie wszyscy odwrócili się plecami.

d2fiwne
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2fiwne