Trwa ładowanie...

NATO rekrutuje w Bydgoszczy. 10 tys. zł brutto to pensja minimum

Bydgoski Powiatowy Urząd Pracy opublikował w sieci ofertę pracy na stanowisko koordynatora ds. administracyjnych w Joint Force Training Centre, organizacji zarządzanej przez NATO. "Fakt" przeanalizował warunki ogłoszenia.

NATO szuka pracownika w BydgoszczyNATO szuka pracownika w BydgoszczyŹródło: AgencjaWyborcza.pl, PUP w Bydgoszczy, fot: Roman Bosiacki
d3xwyqb
d3xwyqb

Praca na stanowisku koordynatora ds. administracyjnych w Centrum Szkolenia Sił Połączonych NATO w Bydgoszczy wykonywana będzie przez 8 godz. dziennie przez 5 dni w tygodniu. Pracodawca zastrzega, że może wzywać pracownika również w czasie poza podstawowym wymiarem godzin. Za pracę w nadgodzinach przysługuje jednak dodatkowe wynagrodzenie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W co inwestuje Sebastian Kulczyk? Szczera rozmowa z prezesem KI Dawidem Jakubowiczem w Biznes Klasie

Prawie 10 tys. zł brutto bez wyższego wykształcenia

Z ogłoszenia można dowiedzieć się, że wymagane jest co najmniej średnie wykształcenie oraz znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1) zarówno w mowie, jak i w piśmie. Dodatkową ważną umiejętnością jest biegłe posługiwanie się komputerem oraz umiejętność pisania na klawiaturze z prędkością 45 słów na minutę.

d3xwyqb

W ofercie możemy przeczytać, że pracodawca nie wymaga "posiadania poświadczenia bezpieczeństwa, ponieważ nie jest ono warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału w rekrutacji, mimo zapisu w załączonym na stronie internetowej opisie stanowiska pracy".

Koordynator ds. administracyjnych może liczyć na pokaźne wynagrodzenie. Widełki zaczynają się od 9 756,39 zł brutto w górę. Jaka jest górna granica - tego urząd nie podaje.

Na stanowisko mogą aplikować nie tylko Polacy, ale również obywatele wszystkich krajów członkowskich Unii Europejskiej. Pracę na stanowisku koordynatora ds. administracyjnych mogą podjąć również obywatele państw członkowskich NATO, które nie znajdują się w UE, ale muszą wtedy mieć zezwolenie na pobyt oraz podjęcie pracy w Polsce. Na stanowisko mogą aplikować osoby z poświadczoną niepełnosprawnością - podaje dziennik.

Oferta pracy na stanowisko koordynatora ds. administracyjnych Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Oferta pracy na stanowisko koordynatora ds. administracyjnychŹródło: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3xwyqb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3xwyqb