Trwa ładowanie...
dipkx6o
dipkx6o

Polimex-Mostostal gotowy do zwiększenia sprzedaży z nowych fabryk

16.6.Warszawa (PAP) - Polimex-Mostostal jest gotowy do zwiększenia sprzedaży wyrobów stalowych i kotłów z rozbudowywanych właśnie fabryk, a nowych klientów zamierza szukać między...
Share
dipkx6o

16.6.Warszawa (PAP) - Polimex-Mostostal jest gotowy do zwiększenia sprzedaży wyrobów stalowych i kotłów z rozbudowywanych właśnie fabryk, a nowych klientów zamierza szukać między innymi na Bliskim i Środkowym Wschodzie - poinformował we wtorek prezes spółki.

"Jesteśmy zupełnie spokojni o pokrycie zamówieniami nowej fabryki zarówno w Siedlcach, jak i w Sędziszowie" - powiedział po walnym spółki prezes Polimeksu-Mostostalu, Konrad Jaskóła.

"Na przełomie czerwca i lipca przedstawiciele Polimeksu pojadą ze specjalną misją na Bliski i Środkowy Wschód, aby pootwierać te kierunki ekspedycji naszych wyrobów" - dodał.

dipkx6o

Polimex-Mostostal zamierza w drugiej połowie roku otworzyć dwie nowe fabryki. Jedną w Siedlcach produkującą wyroby stalowe, a drugą w Sędziszowie, gdzie wytwarzane będą kotły.

Prezes powiedział też, że na koniec maja portfel zamówień grupy wynosił 7,7 mld zł.

"W tej chwili bardzo intensywnie pracujemy w zakresie pozyskania nowych kontraktów do realizacji na lata 2010 i 2011" - dodał.

Jaskóła zapowiedział też przebudowę i restrukturyzację grupy poprzez łączenie spółek i zakładów realizujących ten sam profil działania, ale nie podał bliższych szczegółów.(PAP)

pif/ ana/

dipkx6o

Podziel się opinią

Share
dipkx6o
dipkx6o