Trwa ładowanie...

Powrót do szkoły. Te sklepy oferują setki produktów w niskiej cenie

Wyprawka szkolna dla dziecka to nie lada wyzwanie dla rodziców. Zakupy często oscylują w kwocie kilkuset złotych. Warto skupić się na obniżkach i okazjach, dzięki którym można sporo zaoszczędzić.

Share
Powrót do szkoły. Te sklepy oferują setki produktów w niskiej cenie
Fot: Shutterstock/SpeedKingz
d2ajx5u

Jak rozsądnie ograniczyć wydatki związane z wyprawką szkolną? Handlowcy starają się jak mogą, by to właśnie w ich sklepach rodzice zrobili zakupy. Akcje promocyjne prowadzą między innymi Carrefour, Tesco, Biedronka i Lidl.

Od 22 lipca jeszcze przez tydzień aktualna jest oferta Carrefoura, który sprzedaje podstawowe wyprawki szkolne za 25,90 zł. Od 17 sierpnia zaś rusza z drugą częścią kampanii związanej z rozpoczęciem roku szkolnego.

Sklep wprowadza sporo artykułów w promocyjnej cenie. W ofercie pojawią się m.in. zeszyty, bloki rysunkowe, teczki, farby, kredki, flamastry, plastelina, piórniki z wyposażeniem i plecaki, a także ubrania i meble. Promocja potrwa do 5 września.

d2ajx5u

Szkolnych artykułów nie brakuje też w Tesco, Biedronce i Lidlu. Tesco, do 31 sierpnia, proponuje produkty "Na każde szkolne wyzwanie", m.in. tanie plecaki z bohaterami z bajek i filmów, farby plakatowe, kredki, plastelinę i zeszyty.

Biedronka, od wtorku 16 sierpnia, zachęca do zakupu podobnych produktów już od kilku złotych - m.in. długopisów, teczek, zestawów matematycznych i kleju. Z kolei od 22 sierpnia zacznie się wyprzedaż produktów szkolnych w Lidlu.

d2ajx5u

Podziel się opinią

Share
d2ajx5u
d2ajx5u