Promocje na piwo. Biedronka rozdaje 12 puszek gratis, w Lidlu duże rabaty

Promocje na piwo w Biedronce i Lidlu
Promocje na piwo w Biedronce i Lidlu
Źródło zdjęć: © East News | Piotr Kamionka/REPORTER

20.04.2024 14:13

Choć do majówki zostało jeszcze półtora tygodnia, to popularne dyskonty już kuszą promocjami na piwo. W Biedronce można otrzymać 12 puszek za darmo, a w Lidlu - dwie lub cztery, w zależności od napoju.

Oferty promocyjne kończą się w sobotę 20 kwietnia, choć Biedronka zastrzega, że akcja może zakończyć się wcześniej, jeśli asortyment zostanie wyprzedany.

Promocja 12+12 na piwo w Biedronce

W najnowszej gazetce Biedronki pojawiła się promocja na piwo Lech Premium w puszce (500 ml). To znana oferta "12+12 gratis". Wystarczy kupić 12 puszek tego piwa, a kolejne 12 dostaniemy za darmo.

Limit dzienny to 24 puszki, co oznacza, że jednego dnia można zgarnąć tylko 12 puszek gratis. Oferta jest skierowana do posiadaczy karty Moja Biedronka oraz klientów, którzy korzystają z aplikacji dyskontu.

To jednak nie wszystko, co na ten weekend przygotowała Biedronka. Klienci mogą też załapać się na wielopaki. Za jedną puszkę piwa zapłacą 3,45 zł, pod warunkiem że kupią trzy takie same wielopaki.

Można wybierać spośród firm takich marek jak: Heineken, Carslberg, Lech, Grolsch, Desperados, Pilsner Urquell, Kozel, Corona, Książece, Redd's, Dębowe i Somersby. Limit to trzy takie same wielopaki na kartę Moja Biedronka.

Zapłacimy jeszcze mniej (2,45 zł za puszkę), jeśli wybierzemy trzy takie same wielopaki marek: Żubr, Okocim, Harnaś, Zatecky, Łomża, Kustosz, Tatra, Warka, Kasztelan, Perła, Namysłów, Królewskie, Tyskie, Hopfe i Żywiec. Limit to również trzy takie same wielopaki na kartę Moja Biedronka.

Sieć handlowa przygotowała też ofertę na piwa bezalkoholowe. Dla przykładu przy zakupie sześciu piw Lech Free (limonka z miętą) zapłacimy 2,99 zł/szt.

Lidl rozdaje dwa lub cztery piwa za darmo

Do wyścigu o klientów przed majówką przystąpił także Lidl. W aktualnej gazetce czytamy, że do soboty włącznie można kupić piwo Žatecký Světlý Ležák (puszka 500 ml) w promocji 6+2. Z kolei piwo Harnaś jest sprzedawane w ofercie 8+4.

Na klientów Lidla czeka też promocja na wielosztuki. W tej ofercie można kupić piwo Heineken - sześciosztuk kosztuje 20,94 zł (czyli 3,49 zł za puszkę). Przed obniżką za taki zestaw trzeba było zapłacić 27,54 zł.

Klienci rzucili się na kolekcjonerską roślinę w Biedronce

W ostatnich dniach Biedronka przeżywa oblężenie, ale wcale nie za sprawą promocji na piwo. Sieć handlowa wprowadziła do oferty kolekcjonerską roślinę - Monsterę "Thai Constellation" w cenie 79,99 zł. Taki okaz jest zazwyczaj sprzedawany za 100-200 zł.

Jednak jak już informowaliśmy w WP, niektórzy postanowili wykorzystać tę okazję do zarobku. Monstery zakupione w Biedronce sprzedają na portalach aukcyjnych, co nie przypadło go gustu miłośnikom roślin.

Źródło artykułu:WP Finanse
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także