Trwa ładowanie...
d4f5h6b

Qumak-Sekom ma kontrakt w MF za maksymalnie 36,9 mln zł brutto

13.11. Warszawa (PAP) - Qumak-Sekom podpisał z Ministerstwem Finansów umowę na wykonanie przebudowy lokalnej sieci komputerowej w budynku ministerstwa oraz dostawę urządzeń...

Share
d4f5h6b

13.11. Warszawa (PAP) - Qumak-Sekom podpisał z Ministerstwem Finansów umowę na wykonanie przebudowy lokalnej sieci komputerowej w budynku ministerstwa oraz dostawę urządzeń aktywnych. Łączne maksymalne wynagrodzenie to 36,9 mln zł brutto - podała spółka w komunikacie.

Przedmiot umowy obejmuje również, w ramach prawa opcji, wykonanie okablowania strukturalnego w zakresie sieci BMS oraz świadczenie usług serwisu pogwarancyjnego i asysty technicznej w okresie 36 miesięcy. Prace te zostaną opcjonalnie osobno zlecone nie później niż w ciągu dwóch tygodni (maksymalne wynagrodzenie obejmuje prace opcjonalne).

PAP we wrześniu informowała, że oferta Qumaka-Sekom za 36,9 mln zł brutto została wybrana jako najkorzystniejsza w przetargu na wykonanie przebudowy sieci strukturalnej w budynku Ministerstwa Finansów oraz dostawę urządzeń aktywnych. Drugą ofertę w tym przetargu złożyło Asseco Poland z ceną 38,1 mln zł brutto.

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia 47 mln zł brutto.(PAP)

gsu/ jtt/

d4f5h6b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4f5h6b