Trwa ładowanie...
d4aq4ry

Sferis zwiększył do 131 liczbę punktów sprzedaży; zakończył 2010 r. z zyskiem

19.01. Warszawa (PAP) - Należąca do Action spółka Sferis, prowadząca ogólnopolską sieć sklepów oferujących mobilne rozwiązania i technologie, zwiększyła liczbę prowadzonych punktów...

Share
d4aq4ry

19.01. Warszawa (PAP) - Należąca do Action spółka Sferis, prowadząca ogólnopolską sieć sklepów oferujących mobilne rozwiązania i technologie, zwiększyła liczbę prowadzonych punktów do 131 ze 110 przed rokiem. Spółka zakończyła 2010 r. z zyskiem netto - poinformował Sferis w komunikacie prasowym.

Obecnie sieć składa się z 34 salonów własnych, 64 stoisk typu "wyspa" oraz 33 salonów partnerskich.

Sferis podał w komunikacie, że koncentracja na systematycznej rozbudowie infrastruktury ma przełożyć się na zwiększenie obrotów firmy, co z kolei ma wygenerować wyższe roczne zyski spółki.

d4aq4ry

"Rok 2010 zakończyliśmy dobrym wynikiem. Jednak by systematycznie zwiększać nasze przychody musimy się ciągle rozwijać. Sukcesywnie budujemy naszą sieć salonów, nie zapominając o mniejszych miejscowościach. To w nich właśnie drzemie ukryty potencjał(...)" - powiedział cytowany w komunikacie Michał Iwanciw, prezes Sferis.

Spółka rozbudowuje także sieć odbioru osobistego. Aktualnie wynosi ona 95 punktów w porówananiu do 44 przed rokiem i złożona jest zarówno z salonów oraz wysp Sferis, jak i placówek partnerskich.(PAP)

gsu/ pam/

d4aq4ry

Podziel się opinią

Share
d4aq4ry
d4aq4ry