Trwa ładowanie...
d3f6jvd

Sklepy w majówkę z wykupionym towarem. Prosty przepis na chaos, tłumy i puste półki

Dramat w sieciach handlowych. Polacy po jednym dniu przerwy od handlu rzucili się do sklepów, a tam... pustki. "Chciałem kupić warzywa i mięso, ale ich nie dostałem" - skarży nam się jeden z klientów.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Majówka 2019. Tłumy w sklepach, pustki na półkach
Majówka 2019. Tłumy w sklepach, pustki na półkach (PAP, Fot: JAKUB KAMIŃSKI / PAP,Money.pl)
d3f6jvd

Sieci handlowe nie zdały egzaminu z przygotowania się na najazd klientów. Mimo że trwa majówka, Polacy szturmem w czwartek uderzyli do sieci handlowych. Między sklepowymi półkami tłumy, ale na półkach świeci pustkami. Dla sklepów zabójczy okazuje się maraton: dzień handlowy, niehandlowy, handlowy i znowu bez handlu.

Czytaj też: "Hiszpańskie" pomidory z Polski. Rolnicy są zaskoczeni reakcją sieci

"Przyjechałem do sklepu po paprykę, pieczarki i mięso. Musiałem obejść się smakiem" - narzeka na brak asortymentu w jedenj z popularnych sieci handlowych nasz czytelnik. I na dziejesie.wp.pl przysłał nam na dowód poniższe zdjęcia.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Nie tylko dział "drób" jest przebrany. W lodówkach z pozostałym mięsem dostać można zaledwie resztki. Ludzie chodzą i tylko się rozglądają.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

"Nic nie ma. Można dokupić tylko napoje, alkohol, ewentualnie jakieś przekąski. Chciałam kupić jakieś owoce i mięso. Zastałam tylko puste półki" - mówi inna czytelniczka WP. A poniżej jeszcze jedno zdjęcie od czytelnika, na którym widać puste kartony po warzywach. Zostało nieco kukurydzy i ziemniaki.

zdjęcie Użytkownika dziejesie.wp.pl

Czytaj także: Kasjerzy chcą podwyżek. Będą strajki i utrudnienia w handlu?

d3f6jvd

Majówka 2019 dla tych, którzy zakupów nie zrobili przed weekendem nie będzie smaczna. Próżno znaleźć dziś kiełbasy, karkówki, kaszanki czy inne kąski na grilla. Zostały właściwie jedynie przyprawy. Może w sobotę sklepy nadrobią zapasy i będą wyposażone lepiej niż w czwartek.

Obejrzyj: Pomysł na biznes. Mini-domy w Polsce

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3f6jvd

Podziel się opinią

Share
d3f6jvd
d3f6jvd