Trwa ładowanie...

Spiesz się z zakupami. Trudności w długi weekend

Środa i piątek są dniami ustawowo wolnymi od pracy, w związku z czym placówki wszystkich sieci handlowych są zamknięte. Zakupy zrobimy wtedy tylko na stacjach benzynowych i w nielicznych małych sklepach, gdzie za ladą stanie właściciel. A jak z czwartkiem 2 maja?

Spiesz się z zakupami. Trudności w długi weekendŹródło: Flickr, fot: Logofag
d4lnvil
d4lnvil

Każda sieć rządzi się swoimi prawami. Auchan, Carrefour, Biedronka i Lidl działają w pracujące dni normalnie. Kaufland *w czwartek i sobotę czynny będzie od 7 do 22, a w niedzielę od 8 do 21. *E.Leclerc w czwartek czynny będzie najczęściej w godz. 9 -21.30, w weekend zaś w zależności od lokalnych ustaleń (sprawdź na stronie hipermarketu). Zakupy w hipermarketach Real można robić w czwartek od godz. 8 do godz. 22 - choć pewne różnice mogą występować lokalnie, w sobotę od 9 do 21, a niedzielę w godz. 9 - 20.

Tesco, normalnie czynne całodobowo, otwiera swoje drzwi 2 maja o godzinie 6 rano. Sklepy będą czynne do godziny 24.

Supermarkety Netto będą otwarte w czwartek o godzinę dłużej, czyli do 22. W pozostałe dni (poza świętami) sklepy będą przyjmować kupujących zgodnie z normalnym grafikiem.

Simple Market w czwartek i w sobotę czynny będzie w zależności od lokalizacji w godzinach od 7 do 21.30, a w niedzielę od 8.30 do 20.

d4lnvil

Delima zaprasza klientów w godz. 9-21. POLOmarket w czwartek odwiedzimy w godz. 6.30 - 21.30, w sobotę między 6.30 a 21.30, a w niedzielę między 10 a 19.30. Szczegółowe godziny otwarcia, w poszczególnych miejscowościach, znajdziemy na stornie internetowej marketu.
Marcpol *w czwartek i sobotę będzie czynny w godz. 7-21, a w niedzielę od 9 do 20. *W Intermarche, tak jak w innych marketach czas otwarcia zależny jest od lokalizacji: w czwartek i sobotę w godz. 6.30 - 21, a w niedzielę od 9 do 20. Alma w czwartek i sobotę będzie czynna od 8 do 22, a w niedzielę od 9-10 do 20-21. Piotr i Paweł w czwartek i sobotę działa w godz. 8 – 22, a w niedzielę. 9 – 20.
Podkreślamy jednak, że może się zdarzyć, że w poszczególnych miejscowościach mogą pojawić się różnice od ogólnie przyjętych godzin pracy danej sieci. Szczegółowy czas działania sklepów znaleźć można na stronach WWW.

d4lnvil
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lnvil