Trwa ładowanie...
d12dsqk

Sprzedaż kurtek puchowych wywołała chaos w kilku miastach

Sprzedaż kurtek puchowych znanej firmy po okazyjnej cenie 10 euro wywołała chaos w kilku miastach Włoch. W obliczu nacierających na sklepy tłumów interweniowała policja i straż miejska.

d12dsqk
d12dsqk

Sieć eleganckich włoskich domów towarowych Coin ogłosiła promocyjną sprzedaż 5 tysięcy zimowych kurtek po wielokrotnie niższej cenie w swych filiach w wielkich miastach. Promocję nazwano sprzedażą "demokratycznych kurtek".

Demokracja zamieniła się jednak w gigantyczny chaos na ulicach, przy których znajdują się te znane domy towarowe. Od świtu ustawiały się przed nimi długie kolejki. W chwili otwarcia magazynów handlowych doszło do prawdziwego natarcia.

W Weronie, Wenecji, Mestre, Padwie, Lecco tysiące ludzi nacierały na sklepy. We Florencji, przy ulicy prowadzącej do katedry, doszło do przepychanek. Policjanci i strażnicy miejscy z trudem panowali nad kilkuset osobami, które szturmowały wejście. Turyści zmierzający ku najsłynniejszym florenckim zabytkom fotografowali zajścia pod sklepem z takim samym zainteresowaniem, jak okoliczne pałace.

W Mediolanie kolejka przed sklepem sięgała 300 metrów. W Salerno doszło do bójki między potencjalnymi klientami, walczącymi o upragnione kurtki.

W absolutnym chaosie wszystkie promocyjne egzemplarze zostały sprzedane w całym kraju w ciągu kilkudziesięciu minut.

d12dsqk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12dsqk