Trwa ładowanie...
totalizator sportowy

Wyniki Lotto. Ochla miastem nowego milionera

W sobotnim losowaniu padły następujące liczby: 22, 33, 37, 38, 42, 45.

Share
Wyniki Lotto. Ochla miastem nowego milionera
Fot: Totalizator Sportowy
d1h9mwb

Zielonogórska Ochla pojawiła się właśnie na siedemnastym miejscu listy najwyższych wygranych w Lotto. W sobotnim losowaniu padły następujące liczby: 22, 33, 37, 38, 42, 45. Dokładna wygrana to 23 270 273,50 zł.
Sobotnie losowanie wyłoniło aż dwóch zwycięzców. Jeden z graczy wytypował prawidłowo sześć liczb i dzięki temu rozbił superkumulację - ponad 23 mln zł. Druga osoba także może mówić o szczęściu - trafiła Lotto Plus, o czym pisaliśmy w Wirtualnej Polsce. Wygrana to milion złotych.

Nie jest to jednak rekordowa suma, jaką udało się zgarnąć w loterii. Miesiąc temu, 17 marca, padła najwyższa wygrana w historii Totalizatora Sportowego. Z rekordowej "szóstki" cieszy się gracz, który zakupił zakłady w niewielkiej miejscowości Skrzyszów w województwie małopolskim. Szczęściarz zgarnął aż 36,7 mln zł (minus 10 proc. podatku)
.

Rys. Izabela Procyk-Lewandowska/WP Money

d1h9mwb

Z kolei rekordowa kumulacja w Lotto miała miejsce w zeszłym roku. Wówczas 60 mln zł podzieliło między siebie aż trzech wygranych.

Lotto jest grą kumulacyjną. Im więcej jest zawartych zakładów, tym większa będzie pula na wygrane. Cena zakładu wynosi 3 złote. Jeśli do tej kwoty dopłacimy złotówkę, to weźmiemy także udział w losowaniu Lotto Plus. Tak właśnie uczyniła osoba, która trafiła w sobotę okrągły milion. Liczby, które padły w losowaniu Lotto Plus, to: 2, 34, 36, 41, 43, 46.

W sobotę los uśmiechnął się do tysięcy innych osób, które postanowiły zagrać w Lotto oraz Lotto Plus. Między innymi aż 140 osób trafiło piątkę. To oznacza, że każda z nich dostanie od Totalizatora ponad 6 tys. zł. Natomiast w Lotto Plus piątkę trafiło 81 osób. Dostaną po 3,5 tys. zł. Prócz tych wygranych jest wiele osób, którym udało się trafić czwórkę czy chociaż trójkę. Warto więc sprawdzić los.

Losowania Lotto odbywają się trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty o godz. 21.40.

d1h9mwb

Podziel się opinią

Share
d1h9mwb
d1h9mwb