Trwa ładowanie...
lot

Zamach w Brukseli. LOT o odwołanych połączeniach

Linie lotnicze LOT odwołały wszystkie dzisiejsze połączenia na trasie Warszawa-Bruksela-Warszawa. Jak powiedział rzecznik LOT Adrian Kubicki, anulowano także jutrzejszy poranny rejs ze stolicy Belgii do Warszawy.

Share
Zamach w Brukseli. LOT o odwołanych połączeniach
Źródło: Eastnews, fot: Hildegarda Cjujstek/REPORTER
d1p1ci8

Adrian Kubicki dodaje, że pasażerowie mogą bezpłatnie zmienić swoje rezerwacje i polecieć do Amsterdamu lub Duesseldorfu. - W miarę dostępności miejsc również będziemy starać się zabrać wszystkich chcących udać się w podróż, jak tylko to lotnisko zacznie normalnie funkcjonować i nasze operacje wrócą - powiedział Adrian Kubicki.

Pozostałe rejsy LOT odbywają się zgodnie z planem. Rzecznik przewoźnika mówi jednak, że w związku ze wzmożonymi kontrolami, pasażerowie powinni pojawić się wcześniej na lotniskach - nawet 3 godziny przed odlotem.

Rano, przed 8.00 doszło do dwóch eksplozji na międzynarodowym lotnisku w belgijskiej stolicy. Później nastąpił wybuch w belgijskim metrze, niedaleko unijnych instytucji. Premier Charles Michel przyznał - to były zamachy terrorystyczne, na lotnisku doszło do samobójczego zamachu. Według najnowszych doniesień, co najmniej 34 osoby zginęły, a ponad 130 zostało rannych.

d1p1ci8

Podziel się opinią

Share
d1p1ci8
d1p1ci8