Trwa ładowanie...

Dlaczego sypiamy z przełożonymi - raport z ankiety

Jak się okazuje, pracownicy decydują się na seks z przełożonymi nie dla korzyści majątkowych, lecz dla przyjemności! Tak twierdzi 36 proc. osób, biorących udział w ankiecie.

Share
Dlaczego sypiamy z przełożonymi - raport z ankiety
d204gjt

Kariera przez łóżko to dość kontrowersyjny temat w czasach spowolnienia gospodarczego. Jakie są powody, dla których pracownicy decydują się na seks z przełożonymi?

Jak się okazuje, pracownicy decydują się na seks z przełożonymi nie dla korzyści majątkowych, lecz dla przyjemności! Tak twierdzi 36 proc. osób, biorących udział w ankiecie, przeprowadzonej przez serwis Praca.wp.pl w dniach 7-14 września br.

Natomiast w zamian za awans, na seks z szefem, zdecydowałoby się 8 proc. głosujących. Kolejne 7 proc. za podwyżkę, 2 proc. za dodatkowe profity oraz 2 proc. by utrzymać pracę.

d204gjt

Wygląda na to, że seks w firmach w zamian za korzyści majątkowe, czy też dla przyjemności, jest na porządku dziennym. Potwierdzeniem tych wniosków jest fakt, iż zaledwie 45 proc. ankietowanych uważa, że nigdy nie zdecydowałoby się na takie posunięcie.

W ankiecie wzięło udział 13741 internautów.

Większość stereotypów mówi, iż to kobiety decydują się na seks ze swoim szefem. Jak się okazuje, mężczyźni również posuwają się do takich czynów.

d204gjt

"Spałem z szefową, bo bałem się o pracę. Sypiam z nią dalej i mam pracę za blisko 9 tys. miesięcznie... Nie jest to dla mnie przyjemność, tylko "praca w nadgodzinach". Przykre, ale prawdziwe..." - tak na forum w serwie praca.wp.pl, opisał swoją sytuację użytkownik "on".

Kolejny przykład podaje użytkowniczka PaniPrezesNimfomanka - "Ja już zaliczyłam 80 proc. mojego personelu. I jestem z tego dumna. Mężczyźni nigdy nie odmawiają... ale gdyby któryś odmówił, wywaliłabym na zbity pysk, tylko dlatego, że potem byłoby mi trochę niezręcznie."

Z wypowiedzi użytkowników wynika, iż decydują się na seks z przełożonym, przeważnie w obawie przed utratą pracy. Jakie są inne powody?

Jednym z nich, jest po prostu przyjemność. Potwierdza tę tezę, użytkowniczka o pseudonimie Ola. "Chciałam uwieść mojego pracodawcę i uwiodłam, sypiam też z kolegą z pracy, bo jest młody i zdolny, męża też nie zaniedbuję, wszyscy są zadowoleni, a najbardziej szczęśliwa jestem JA."

d204gjt

"A ja zawsze sypiam ze swoimi sekretarkami, mało tego, już na etapie przyjęcia do pracy ustalam to z kandydatkami i nie mam najmniejszych problemów ze znalezieniem chętnych!" - opisuje witer11.

Kolejny powód, dla którego pracownicy idą do łóżka z szefem, to po prostu chęć posiadania władzy. "Ja też spałam z szefem... a teraz się dla mnie rozwodzi z żoną! Mówi, że mnie kocha i takie tam... co prawda już u niego nie pracuję, bo mnie muszę - teraz to ja będę właścicielką." - pisze Mala-mi.

d204gjt

Podziel się opinią

Share
d204gjt
d204gjt