Trwa ładowanie...
d2zo83x

Informacja dot. wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji WSiP SA - komunikat

...

Share
d2zo83x

29.01. Warszawa (PAP) - Informacja dot. wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji WSiP SA ogłoszonego przez Pahoa Investments Sp. z o.o.

Informacja w sprawie decyzji o odstąpieniu od wymogu osiągnięcia minimalnej liczby akcji spółki Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. objętej zapisami wskazanej w treści wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. ogłoszonego przez Pahoa Investments Sp. z o.o.

ING Securities S.A. z siedzibą w Warszawie działając jako podmiot pośredniczący w przeprowadzeniu publicznego wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji spółki Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne S.A. (dalej "WSiP") ogłoszonego w dniu 6 listopada 2009 r. przez Pahoa Investments Sp. z o.o. (dalej "Pahoa") (dalej "Wezwanie") niniejszym informuje, że Pahoa podjęła, na podstawie § 9 ust. 2 pkt 1) Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie wzorów wezwań do zapisywania się na sprzedaż lub zamianę akcji spółki publicznej, szczegółowego sposobu ich ogłaszania oraz warunków nabywania akcji w wyniku tych wezwań (Dz. U. 05.207.1729) oraz zgodnie z pkt 6 Wezwania, decyzję o odstąpieniu od wymogu osiągnięcia minimalnej liczby akcji WSiP objętej zapisami, wskazanego w punkcie 6 Wezwania, i podjęła decyzję o nabyciu w ramach Wezwania wszystkich akcji WSiP objętych zapisami.

W imieniu Pahoa Investments W imieniu ING Securities Sp. z o.o. S.A.:

____________ ____________ Jarosław Iwanicki Andrzej Olszewski pełnomocnik Prokurent

____________ Krzysztof Jakimowicz Prokurent

kom mra

d2zo83x
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2zo83x
d2zo83x