Trwa ładowanie...
d3ngyzl

MI: Targi ITU Telecom World 2011 otwarte (komunikat)

...

d3ngyzl
d3ngyzl

24.10. Warszawa Biuro Informacji i Promocji Ministerstwa Infrastruktury informuje:

24 października br. w Genewie otwarte zostały targi ITU Telecom World 2011. Jest to jedno z największym wydarzeń skupiających przedstawicieli administracji państwowych, organizacji międzynarodowych, sektora telekomunikacji i nowoczesnych technologii na świecie.

Polska jest prezentowana przez Ministerstwo Infrastruktury, które wraz z partnerami organizuje polski pawilon narodowy. Wśród partnerów znajdują się czołowe polskie firmy z sektora telekomunikacji oraz technologii informacyjno komunikacyjnych: Telekomunikacja Polska S.A., Netia S.A., Comarch S.A., Cyfrowy Polsat S.A., P4 sp. z o.o., Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna sp. z o.o., Oxycom S.A. i DGT sp. z o.o.

Polski pawilon narodowy został zaprojektowany przez pracownię WWAA, która odpowiada za sukces polskiego pawilonu narodowego w Szanghaju. Projekt pawilonu nawiązuje do technologii "cloud computing". Nad pawilonem zawieszona jest przestrzenna struktura imitująca chmurę. Sam pawilon ma strukturę otwartą, demonstrującą otwarty charakter naszego kraju. Hasłem przewodnim Pawilonu jest "Komunikacja bez barier".

d3ngyzl

W dniu dzisiejszym Magdalena Gaj, podsekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury odpowiedzialna za telekomunikację, weźmie udział w panelu Broadband Leadership Summit, podczas którego odbędzie się dyskusja dotycząca rozwoju technologii dostarczania szybkiego internetu, wpływu technologii informacyjno-komunikacyjnych na rozwój społeczny i gospodarczy.

Szczegółowe informacje na temat targów oraz transmisję na żywo można uzyskać odwiedzając stronę internetową: http://world2011.itu.int/

UWAGA: komunikaty publikowane są w serwisie PAP bez wprowadzania przez PAP SA jakichkolwiek zmian w ich treści, w formie dostarczonej przez nadawcę. Nadawca komunikatu ponosi wyłączną i pełną odpowiedzialność za jego treść.(PAP)

kom/ aja/

d3ngyzl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ngyzl