Trwa ładowanie...
d2kh2aj

Qumak-Sekom podpisał kontrakty z PZU i Erbudem

27.01. Warszawa (PAP) - Qumak-Sekom podpisał z PZU umowę na usługi wsparcia IT i wdrożenie rozwiązań dotyczących świadczenia usług Service Desk. Wartość tego zlecenia przekroczy 10...

Share
d2kh2aj

27.01. Warszawa (PAP) - Qumak-Sekom podpisał z PZU umowę na usługi wsparcia IT i wdrożenie rozwiązań dotyczących świadczenia usług Service Desk. Wartość tego zlecenia przekroczy 10 proc. kapitałów własnych, które na koniec III kw. wynosiły 75,8 mln zł. Informatyczna spółka podpisała też umowę z Erbudem o wartości 14,3 mln zł netto na wykonanie robót elektroenergetycznych, teletechnicznych i oświetlenia nawigacyjnego w ramach budowy części lotniczej Lotniska Warszawa - Modlin - poinformował Qumak-Sekom w komunikacie.

Kontrakt z PZU został podpisany na trzy lata. Qumak-Sekom nie podał dokładnej wartości umowy, gdyż wynagrodzenie z tytułu jej realizacji będzie zależało od ilości zrealizowanych usług. Według nieoficjalnych informacji PAP realna wartość tego kontraktu jest szacowana na ponad 10 mln zł.

Prace jakie Qumak-Sekom ma wykonać w ramach budowy części lotniczej Lotniska Warszawa - Modlin mają zostać zakończone do 15 lutego 2012 r.(PAP)

gsu/ asa/

d2kh2aj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kh2aj
d2kh2aj