Trwa ładowanie...
d3nqkch

Ryanair proponuje loty za 18 zł. Do wyboru m.in. Londyn, Sztokholm i Oslo

Wśród kierunków lotów są Belfast, Newcastle, Bruksela Charleroi, Manchester, Sztokholm Skavsta, Londyn Stansted i Oslo. Wyloty są z lotnisk znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Ryanair proponuje loty za 18 zł. Do wyboru m.in. Londyn, Sztokholm i Oslo
(Fot: Pixabay (CC0))
d3nqkch

Dla klientów oferta jednego z tanich przewoźników może się okazać ciekawą propozycją. Wśród kierunków lotów są Belfast, Newcastle, Bruksela, Manchester, Sztokholm, Londyn i Oslo. Polecimy tam z lotnisk znajdujących się w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu i Gdańsku. Najbliższy lot z Gdańska do Londynu kosztujący 18 zł w obie strony znajdziemy 22 listopada. Powrót tydzień później - 29 listopada. Nie musimy się martwić o żadne przesiadki. Ciekawie wygląda także opcja wylotu w podobnym terminie z Warszawy. Wylatując na tygodniowy urlop w środę 23 listopada zapłacimy 76 zł w obie strony. 2 zł więcej musimy dopłacić chcąc wyjechać 5 lub 6 grudnia.

Ceny biletów obejmują podróż z bagażem podręcznym. Są podane wraz z opłatami lotniskowymi, ale bez opłaty transakcyjnej – należy doliczyć 25 zł za pasażera. Loty można wyszukiwać na stronie internetowej przewoźnika.

To kolejna ciekawa promocja tej jesieni. We wrześniu LOT zorganizował akcję sprzedaży miliona biletów lotniczych w atrakcyjnych cenach do 60 miejsc na całym świecie. Ceny niektórych lotów były niższe nawet o połowę. Na tę promocję błyskawicznie zareagował Wizzair oferując 20 proc. przeceny na wszystkie loty i wszystkie kierunki.

d3nqkch

Podziel się opinią

Share

d3nqkch

d3nqkch