Trwa ładowanie...
pkp intercity
17-03-2016 16:12

Strefy ciszy w Pendolino. PKP Intercity uruchamia nową usługę

Mówienie szeptem, zakaz rozmów przez telefon, wyłączenie dźwięku w laptopach, czy tabletach oraz zalecenie słuchania muzyki tylko przez słuchawki, to zasady jakie będą obowiązywać w strefach ciszy pociągów Pendolino. Na razie przez dwa miesiące - informuje PKP Intercity.

Share
Strefy ciszy w Pendolino. PKP Intercity uruchamia nową usługęFot: PKP
d1kykt5

Mówienie szeptem, zakaz rozmów przez telefon, wyłączenie dźwięku w laptopach i tabletach oraz zalecenie słuchania muzyki tylko przez słuchawki - to zasady, jakie będą obowiązywać w strefach ciszy pociągów Pendolino. Na razie przez dwa miesiące - informuje PKP Intercity.

Takie rozwiązanie nazwane zostało przez przewoźnika strefą ciszy i wejdzie w życie od połowy kwietnia. Już teraz można zarezerwować miejscówkę w wagonie, gdzie pasażerowie będą podróżować po cichu.

Jak tłumaczy PKP Intercity, strefy ciszy przeznaczone są dla podróżnych potrzebujących ciszy oraz szanujących to, że inni również chcą podróżować w spokoju. W każdym składzie Pendolino strefą zostanie objęty jeden wagon klasy 2.

d1kykt5

Cena biletu za przejazd w strefie ciszy będzie taka sama jak cena standardowego biletu w klasie 2. Przewoźnik przez dwa miesiące będzie realizował pilotaż usługi.

d1kykt5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1kykt5
d1kykt5