Trwa ładowanie...
div54lg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pkp intercity

Strefy ciszy w Pendolino. PKP Intercity uruchamia nową usługę

Mówienie szeptem, zakaz rozmów przez telefon, wyłączenie dźwięku w laptopach, czy tabletach oraz zalecenie słuchania muzyki tylko przez słuchawki, to zasady jakie będą obowiązywać w strefach ciszy pociągów Pendolino. Na razie przez dwa miesiące - informuje PKP Intercity.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Strefy ciszy w Pendolino. PKP Intercity uruchamia nową usługę
(Fot: PKP)
div54lg

Mówienie szeptem, zakaz rozmów przez telefon, wyłączenie dźwięku w laptopach i tabletach oraz zalecenie słuchania muzyki tylko przez słuchawki - to zasady, jakie będą obowiązywać w strefach ciszy pociągów Pendolino. Na razie przez dwa miesiące - informuje PKP Intercity.

Takie rozwiązanie nazwane zostało przez przewoźnika strefą ciszy i wejdzie w życie od połowy kwietnia. Już teraz można zarezerwować miejscówkę w wagonie, gdzie pasażerowie będą podróżować po cichu.

Jak tłumaczy PKP Intercity, strefy ciszy przeznaczone są dla podróżnych potrzebujących ciszy oraz szanujących to, że inni również chcą podróżować w spokoju. W każdym składzie Pendolino strefą zostanie objęty jeden wagon klasy 2.

div54lg

Cena biletu za przejazd w strefie ciszy będzie taka sama jak cena standardowego biletu w klasie 2. Przewoźnik przez dwa miesiące będzie realizował pilotaż usługi.

div54lg

Podziel się opinią

Share

div54lg

div54lg