Trwa ładowanie...
d2qrtvd

Promocja na kolei. Zwrot połowy ceny biletu

Pasażerowie kupujący bilet na pociąg mogą odzyskać połowę ceny biletu. Pieniędzy nie dostaną jednak do ręki. Będą je mogli wykorzystywać przy kupnie następnego przejazdu. W ten sposób co trzecia podróż będzie bezpłatna.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Promocja na kolei. Zwrot połowy ceny biletu
(Eastnews, Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER)
d2qrtvd

*Pasażerowie kupujący bilet na pociąg mogą odzyskać połowę ceny biletu. Pieniędzy nie dostaną jednak do ręki. Będą je mogli wykorzystywać przy kupnie następnego przejazdu. *

Taką promocję wprowadziło w swoim systemie sprzedaży Koleo, czyli pośrednik sprzedający przez internet bilety na pociągi kilku różnych przewoźników.

Warunkiem skorzystania z promocji jest płatność za bilet poprzez Blik. Po podróży, na konto pasażera w systemie trafi kwota równa połowie wartości kupionego biletu. Te pieniądze można wykorzystać do kupienia biletów na kolejny pociąg. Promocja będzie się więc opłacać tym, którzy jeżdżą często na tej samej trasie. Kumulując zwroty za przejazdy będzie można mieć co trzecią podróż bezpłatną.

d2qrtvd

Promocja ma potrwać co najmniej miesiąc.

Z systemu płatności mobilnych może korzystać ponad 3,5 miliona klientów Alior Banku, Banku Millennium, Banku Zachodniego WBK, ING Banku Śląskiego, mBanku (oraz Orange Finanse), PKO Banku Polskiego (oraz Inteligo), Getin Noble Banku i T-Mobile Usługi Bankowe.

d2qrtvd

Podziel się opinią

Share
d2qrtvd
d2qrtvd