Trwa ładowanie...

Weekendowa przerwa techniczna. W tych bankach nie zapłacisz kartą

W dniach 6-8 sierpnia klienci trzech dużych banków muszą liczyć się z utrudnieniami. W związku z pracami technicznymi w mBanku, ING Banku Śląskim oraz BGŻ BNP Paribas nie będzie można m.in. realizować płatności kartą. Niedostępna będzie również bankowość internetowa.

Weekendowa przerwa techniczna. W tych bankach nie zapłacisz kartą
djzfd5f
djzfd5f

"Od 5 sierpnia (piątek) od godziny 22.00 bankowość internetowa Pl@net, BiznesPl@net oraz Mobile Pl@net, Mobile BiznesPl@net może być niedostępne ze względu na rozpoczęcie zaplanowanych prac serwisowych, związanych z wprowadzeniem nowych funkcjonalności dla bankowości internetowej" – informuje w komunikacie bank BGŻ BNP Paribas.

Utrudnienia w dostępie do usług mogą wystąpić potrwać aż do 8 sierpnia (poniedziałek) do godziny 8.00.

Sobotnie utrudnienia

W nocy z 6 na 7 sierpnia (z soboty na niedzielę) nie będą działały karty klientów mBanku. Jak informuje bank, dostęp do serwisu transakcyjnego nie będzie możliwy w godzinach 2.30 - 7.00, a między 2.00 - 8.30 nie będzie działał również system, umożliwiający składanie wniosków w banku. To oznacza, że oprócz braku możliwości płatności kartą, nie wykonamy także żadnego przelewu z aplikacji mobilnej czy komputera.

Z utrudnieniami w mBanku muszą się liczyć również klienci korporacyjni. W godzinach 2.30 – 7.00 ich karty także nie będą działały.

djzfd5f

O utrudnieniach w sobotnią noc mBank informował swoich klientów w wiadomościach SMS.

Przerwa w niedzielę

Z kolei w nocy z 7 na 8 sierpnia (z niedzieli na poniedziałek) prace technologiczno-serwisowe przeprowadzi również ING Bank Śląski.

W godzinach 0.00 – 5.00 niedostępna będzie część usług, m.in. czasowe ograniczenia w dostępności do bankomatów i wpłatomatów, nie będą działał karty debetowe, niedostępne będą także płatności BLIK.

Natomiast w godzinach 0.00 - 6.00 niedostępny będzie system bankowości internetowej dla klientów detalicznych Moje ING i jego wersja mobilna.

djzfd5f
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
djzfd5f