Spółdzielnie nadal zarządzają prywatnymi mieszkaniami
Choć 30-50 proc. mieszkań na osiedlach ma wyodrębnioną własność, nadal zarządzają nimi spółdzielnie mieszkaniowe - wynika z informacji PAP. Często właściciele mieszkań nie rezygnują też z członkostwa w spółdzielni, uważają, że wykup lokalu już zabezpiecza ich interesy.