Dzisiaj 14. emerytura, jutro 15., a robić coraz bardziej nie ma komu [OPINIA]
Świetnie, że rząd myśli o emerytach, ale najwyższy czas pomyśleć również o tym, że ktoś na te świadczenia musi zarobić. Szkopuł w tym, że rzetelne zajęcie się polityką demograficzną nie przynosi głosów podczas wyborów.
Patryk Słowik