Telewizja analogowa zostanie wyłączona m.in. w Krakowie i Łodzi
Piąty etap wyłączeń naziemnej telewizji analogowej rozpocznie się w poniedziałek. Nadajniki zostaną wyłączone m.in. w Krakowie, Łodzi, Katowicach, Bydgoszczy i Gnieźnie. Ten etap będzie dotyczyć ponad 12 mln mieszkańców.