500+. Jeśli ktoś jeszcze nie złożył wniosku na nowy okres zasiłkowy, powinien zrobić to w październiku
MRPiPS przypomina, że złożenie kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku w październiku gwarantuje, że świadczenie będzie wypłacone do końca grudnia z wyrównaniem za październik i listopad.