Za ogrzewanie możemy zapłacić w tym roku nawet o kilkaset złotych więcej
Zapotrzebowanie na ciepło na początku sezonu grzewczego jest wyższe niż przed rokiem. W tym roku wyższe są też ceny gazu, węgla czy ciepła z sieci. Gdyby w kolejnych miesiącach sytuacja była podobna, rachunki za ogrzewanie przeciętnego mieszkania w "wielkiej płycie" wzrosłyby o 100 – 200 zł względem ubiegłego roku.